Reklam ve Sponsorluk

Reklam ; Profesyonel Blogger'da 2 türlü reklam çeşidi vardır. Resimli/Görsel Reklam ve Yazılı / Text Reklam. Resimli Reklamın ücreti aylık olarak 100 tl'dir. Ölçülere reklamı veren kişi karar verir , isterse 30x30 isterse 800x200 olarak reklamını 100 lira karşılığında yayınlanır. Yazı yani link olarak reklam ise aylık 75 liradır. Sitenin istediği yerine istediği yazı ve açıklama ile yazı reklam yayınlatabilirsiniz.


Sponsorluk ; Profesyonel Blogger'ın giderlerini aylık ve yıllık olarak karşılayabilir, bu sponsorluk karşılığında Profesyonel Blogger'ın sponsoru olarak blogdaki daimi yerinizi alabilirsiniz.


Tanıtım Makaleleri;(İçerik Yönetimi) Profesyonel Blogger'da ürün,marka veya siteniz ile alakalı tanıtım makaleleri yayınlatabilirsiniz. Özgün, kaliteli ve SEO'ya uygun bir tanıtım makalesinin ücreti ise makale türüne göre değişiklik göstermektedir.

Ücretsiz Tanıtım Makaleleri; Ticari amaç gütmeyen, yardımlaşma, paylaşma veya sosyal sorumluluk başlıkları altında değerlendirilebilecek her türlü fikir, proje, organizasyon ve girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı yayınlanması talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.

Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.

Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.

Diğer reklam çalışmalarınız için iletişim sayfasından ulaşarak teklif alabilirsiniz.


Profesyonel Blogger

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

Akla Zarar Kartlar Oyunu

Romanson Saat Fiyatları

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Blogger'da Site Haritası veya İçindekiler Bölümü Nasıl Oluşturulur?