Hakkında

Profesyonel Blogger, özgün ve güncel içerikler ile yayın hayatına 23/01/2005 tarihinde başlamıştır. Blog Yazarlığı, SEO ve içerik yönetimi konularında profesyonel makaleler ile okurlarına faydalı olmaya çalışmaktadır. İçeriğin her geçen gün önem kazandığı internet dünyasında özgün içerikler ile yayın hayatına devam edecektir.

Profesyonel Blogger'ın şuan tek yazarı olan Vural Egemen SARIGÖZ ile içerik üretmeye devam etmektedir. Blog Yazarı hakkında daha detaylı bilgiye buradaki sayfa vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde Profesyonel Blogger'da içerik üreterek katkı sağlamak isterseniz iletişim bölümünden yazarlık başvurusu yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum blog tasarımınız çok güzel, bu tür sade tasarımları çok seviyorum.

    İnşallah kardeş ''Bir gün Vey Irmağı'nda abdest alıp , Ötüken Ormanı'nın derinliklerinde sisler içinde sabah namazını , Çin Seddin'de akşam namazı kılmanın özlemiyle her gün kurulacak Turan Devleti'ni görmek için dualar eder.'' düşüncen inşallah gerçekleşecek ve dünya İnsanlık neymiş, İslamiyet neymiş görecekler.

    YanıtlaSil
  2. Özgün blog tasarımınızı çok beğendim. Ben de kendi bloğum için efektif bir tasarım hazırlamak istiyorum. İzlediğin yol konusunda bilgi paylaşırsan mutlu olurum.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken konu ile alakalı ve güzel Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum yapınız.

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

Akla Zarar Kartlar Oyunu

Romanson Saat Fiyatları

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Blogger'da Site Haritası veya İçindekiler Bölümü Nasıl Oluşturulur?