İzmirliler Burn Battle Zone'da Ayben, Sansar Salvo, Fate Fat ve Cash Flow ile Unutulmaz Bir Akşam Yaşadı!


Türkiye’nin En Büyük Hip Hop etkinliği Burn Battle Zone İzmir’de! İzmirliler Ayben ve Daha Pek Çok İsim ile Unutulmaz Bir Akşam Yaşadı!

Burn Energy Drink ve Karşıyaka Belediyesi’nin ortak çalışması ile düzenlenen, Dünyanın en büyük Hip hop organizasyonu olarak gösterilen Burn Battle Zone; Madrid, Kiev, Moskova ve Krakow, Adana ve Eskişehir’de gerçekleşen etkinlik 18 Mayıs’ta İzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti. 

2.500 kişinin katılımı ile gerçekleşen Burn Battle Zone etkinliğinde; Ayben, Sansar Salvo, Fate Fat ve Cash Flow sahneye çıktı ve İzmir’in sıcaklığını sahne performanslarıyla daha da arttırdı!

18 Mayıs Burn Battle Zone İzmir/ Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu

Burn Energy Drink'in desteği ve Karşıyaka Belediyesi'nin katkıları ile BURN Battle Zone İzmir, 18 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşti! Moskova, Kiev, Krakow ve İstanbul’dan sonra İzmir’de 2.500 kişinin katılımı ile gerçekleşen Burn Battle Zone’da eğlence, müzik, dans ve enerji İzmirli dinleyicilerle buluştu.
Pek çok ülkede düzenlenen ve Türkiye’de gerçekleşen bugüne kadar düzenlenmiş en büyük hip-hop etkinliklerinden olan etkinlikte; Hip Hop’un kadın sesi Ayben, yeni neslin yükselen yıldızları Fate FatSansar Salvo, DJ Sivo ve İzmir’in en çok sevilen Rap sanatçılarından Cash Flow sahne aldı. Saat 18:00’da başlayan etkinliğe 2.500 İzmirli müzik sever eşlik etti. Burn Battle Zone’da Hip hop ateşi İzmirli katılımcıların enerjisi ile alev aldı!

Türkiye’de ve dünyada Hip-hop ve Rap müziğe büyük destek veren Burn Enerji İçeceğinin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.
Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Romanson Saat Fiyatları

Online Efektli Video Hazırlama Programı

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

Akla Zarar Kartlar Oyunu