SEO Motoru Projesi


Merhaba Sevgili Okur,
Güzel bir Anadolu Kentinden, güzel bir Pazar gün ortasından sıcacık bir merhaba.

Bugün sizlere Cumartesi öğlen saatlerinde hayata geçirdiğim bir projeden bahsetmek istiyorum. Projenin başlama tarihi olarak 1 Nisan olduğunu görünce 1 nisan şakası olarak algılamayın lütfen. Şaka değil.

SEO motoru adında bir SEO blogu projesi başlattım. Bu blog üzerinden bugüne kadar edindiğim ve bundan sonr edineceğim tüm SEO deneyimlerimi ve SEO tecrübelerimi konuşturacağım.
Hem kendimi denemiş olacağım hem de yepyeni, güncel ve özgün bir bloga daha sahip olacağım.

SEO Motoru Projesi Nedir?

SEO Motoru projesi ücretsiz bir platformda SEO kelimesinde Google'da 1. sıraya çıkmak. İmkansız göründüğünün farkındayım ama imkansız diye bir şey yoktur, imkansız sadece biraz zaman alır.

Her zeminde, her ortamda ve her platformda Google'ın ücretsiz blog servisinin wordpress ve diğer içerik yönetim sistemlerinden daha iyi olduğunu savunmuşumdur. Bunu bizzat kendi tecrübelerim ile gördüm. Aynı anahtar kelimeler üzerinde hem wordpress hem blogger üzerinden SEO odaklı bloglar oluşturdum ve Blogger tabanlı sitenin daha üst sıralarda yer aldığını gördüm.

Üstelik şu kanaati taşımaktayım ki, Blogger, Google'ın öz evladı olduğu için torpillidir.

SEO Motoru Projesi imkansız gibi görünüyor ancak bunu başarabileceğimi düşünüyorum. Rahmetli babam küçükken bana şu altın mahiyetindeki nasihati vermişti.

''Oğlum, sen elindeki taşı uzaya, fezaya, evrenin diğer ucuna fırlatmaya çalış, Uzaya gitmese de, evrenin ucuna yetişmese de en uzağa düşecektir.''

İşte SEO Motoru Projesi de bu altın nasihatin bir ürünüdür diyebiliriz. SEO kelimesinde 1. sıraya çıkamasam da ilk sayfa yer almak bile projenin fırlattığı taşın en uzağa düştüğünün kanıtı olacaktır.

SEO Motoru'na sizlerde katkı sağlamak isterseniz, blogunuzda SEO Motoru ile alakalı bir tanıtım yazısı hazırlayarak destek olabilirsiniz. Tanıtım yazısı hazırlayanlar SEO Motoru blogunda destekleyenler kısmında yayınlanacaktır.

SEO Motoru'na abone olarak, SEO Motoru içeriklerine yorum yaparak, SEO Motoru'nun Sosyal Medya Hesaplarını takip ederek ve SEO Motoru içeriklerini Sosyal Medya hesaplarınızda paylaşarak da destek olabilirsiniz.

Ne diyelim, yolumuzun uzun ve çetin. Milyarlarca para harcayarak SEO kelimesinde üst sıralarda çıkanlara bu işin para değil, bütçe değil, sermaye değil, emek ve çalışmak olduğunu ispatlamanın en iyi yollarından birisi de SEO Motoru'dur.

SEO Motoru özgün ve güncel içeriklerle SEO konusunda okura faydalı olan yazılar yayınlayan güncel SEO blogu'dur. Takip etmenizi tavsiye ederim.

SEO Motoru için tıklayınız.


İyi Bloglamalar,
Profesyonel Blogger

Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

  1. Hocam imkansız demiyorum ama en büyük rakip SEO Hocası. Büyük paralar harcamanız gerekiyor ve öyle birkaç ayda olacak bir şey de değil. Ama destekliyorum umarım hedefinize ulaşabilirsiniz :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken konu ile alakalı ve güzel Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum yapınız.

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Romanson Saat Fiyatları

Online Efektli Video Hazırlama Programı

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

Akla Zarar Kartlar Oyunu