Basın Bülteni : GLAND Uçucu Yağlar

GLAND Uçucu Yağlar, 2015 yılında MEDagro Tarım Ürünleri bünyesinde, uçucu yağ ve uçucu yağ bitkilerinden elde edilen ürünleri üretmek amacı ile kurulmuştur.

İzmir'de faaliyet gösteren şirketimize ait uçucu yağ elde etme ünitesi, laboratuvar ile tıbbi ve aromatik bitki üretimi yapılan anaç yetiştirme tarlaları bulunmaktadır.

Misyonumuz, topraktan tüketiciye ulaşana kadar tüm üretim süreçlerini kontrol altında tuttuğumuz, katkısız ve %100 doğal ürünler üretmektir. Günlük hayatta kullanılan birçok sentetik ürün yerine binlerce yıldır tüketilen bitkisel uçucu yağları tekrar kullanıma sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz, saf ve doğal ürünler ile kalitesinden asla taviz vermeyen, sektörde güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak ulusal ve uluslararası pazarda yer almaktır.

MEDagro Tarım Ürünleri
Daha detaylı bilgi için tıklayınız
Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

 1. Merhaba

  Biraz araştırma yaptığımda En iyi “KONU” blogları liste yazınıza denk geldim. Gerçekten oldulça başarılı bir yazı olmuş. Google’da üst sıralarda yer almasına şaşmamalı.

  Benimde kaliteli içerikler üretme odaklı yazdığım bir “KONU” blogum var. Blog adresim ise şu şekilde: http://www.gunaydinevdenevenakliye.com

  Sizinle iletişime geçeme sebebip ise, En iyi “KONU” blogları listesinde benim bloguma da yer vermenizi rica etmek olacaktı.

  Bu rica için bir ücrette ödeyebilirim. Ücretli ve ya ücretsiz böyle bir iyiliği yapmanız karşılığında ben de her zaman için bir krediniz olacağını bilmenizi isterim.

  Olumlu ya da olumsuz cevabınızı mutlaka bekliyor olacağım. Bu tür kaliteli içerikler üretmeniz dileği ile, takipteyim !

  Saygılarımla,

  Adem AYIRKAN

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken konu ile alakalı ve güzel Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum yapınız.

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Akla Zarar Kartlar Oyunu

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Romanson Saat Fiyatları

Blogger'da Site Haritası veya İçindekiler Bölümü Nasıl Oluşturulur?