Tablolar Tablohane'den!

Mekanlarımızın vazgeçilmez aksesuarları şüphesiz ki tablolardır. Zevkimize ve beğenimize göre seçtiğimiz tablolar ile bazen ofisimizin, bazen iş yerimizin bazen evimizin duvarlarını süsleriz.

Mesela ben, ofisimde ve evimde mutlaka bir Atatürk tablosu bulundururum. Benim için manevi değeri yüksek ve baktığım zaman fikirlerimi kamçıladığı için tercihim budur. Belki de ülkemizin içinde bulunduğu şu zor günlerde ona duyduğum özlemin bir göstergesidir.

''Bir tablodan ne olur?'' demeyin. Sevdiğiniz, beğendiğiniz bir şeklin, bir sembolün, bir kişinin veya bir anın tablo olarak karşınızda durması yaptığınız işi daha iyi yapmanıza ve kendi kendinizi motive etmenize faydası olur.

En son evimize sipariş ettiğimiz Atatürk tablosunun da bir resmini buraya iliştirelim.


Tabloyu Kanvas Tablo tedarikçi olan TabloHane'den sipariş ettik. Tablohane'de birbirinden ilginç ve birbirinden güzel tablolar mevcuttur. Tablo galerisini incelediğinizde mutlaka kendinize uygun bir tablo bulacağınızdan eminim.

Atatürk tablosu sipariş etmeden önce kendi objektifim ile yakaladığım güzel bir Yozgat Kış Manzarasını tablo haline getirmeyi de düşündüm ama artık bir sonraki siparişimizde o olsun diyerek Atatürk Tablosu'nda karar kıldık.

Dilerseniz Kanvas Tablo Tasarla seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir resmi veya fotoğrafı istediğiniz ölçü ve boyutlarda kanvas tablo haline getirebilirsiniz.

Kanvas Tablo tasarlamak için aşağıdaki görselde yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.


Tablohane'de tablo seçenekleri mevcuttur.

  • Parçalı Tablo
  • Mozaik Tablo
  • Kolaj Tablo
  • Mozaik Tablo
  • Kanvas Tablo
  • Kanvas Tablo Tasarla

gibi seçeneklerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas  Tablo denilince hep pahalı bir ürün zannederdim ancak TabloHane'de ki kanvas tablo fiyatları bu fikrimi tamamen değiştirdi. Bütçenizi sarsmayacak kadar ucuz fiyatlara satılan tablolar birkaç iş günü içerisinde de kargo ile ayağınıza kadar gönderiliyor.

Sipariş etme ve kargonun gelmesi süreçlerinde hiçbir sorun yaşamadan tablomuz elimize ulaştı.

Bugünlerde Bedava Kargo imkanından da faydalanmanızı tavsiye ederim. Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Ramazan'da diş bakımınızı ihmal etmeyin

Türkiye’nin “Ter Kokusu ile İmtihanı”na Orhan Gencebay dokunuşu

FEST’le İtalya’nın her köşesi ayrı güzel!

Bülent Ortaçgil - Bu Su Hiç Durmaz

KADIKÖY’DE 19 MAYIS COŞKUSU