Senin Oyuncağın Benim Oyuncağım Kampanyası


Dün güzel ülkemin iyi yürekli insanlarından biri benimle Profesyonel Blogger İletişim Sayfası üzerinden iletişime geçerek Senin Oyuncağın Benim Oyuncağım Kampanyası ile ilgili bilgi verip, destek istedi.

Reklam ve Sponsorluk sayfamı incelerseniz orada şu açıklamayı 2005 yılında yazmışım.


Ücretsiz Tanıtım Makaleleri; Ticari amaç gütmeyen, yardımlaşma, paylaşma veya sosyal sorumluluk başlıkları altında değerlendirilebilecek her türlü fikir, proje, organizasyon ve girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı yayınlanması talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.
Bu projede bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için can-ı gönülden destekliyorum.

Projenin kısaca amacını anlatmam gerekirse şunları söyleyebilirim.

Hayırsever kişilerin ellerinde bulunan fazla oyuncakların tek bir yerde toplanıp ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıp onların yüzünde bir tebessüm olabilmek, onları bir an olsun mutlu edebilmektir.

Kampanyanın daha fazla kişiye ulaşması adına bu yazıyı ve aşağıda yer alan videoyu paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz. Her şeyden önemlisi ihtiyacınızdan fazla olan oyuncaklarınızı kampanya ekibine ulaştırarak ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.Kampanya için elimden geldiği kadar oyuncak toplayıp kampanya yetkililerine ulaştıracağım.

Ayrıca kampanya adına bir blog hazırlamaya başladım. Bir kaç güne kadar hazır olacak ve umarım daha fazla kişiye ulaşacaktır.

Tüm soru ve görüşleriniz için oyuncakkampanyasi@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Tüm güzel yürekli, iyi yürekli, kocaman yürekli insanları bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.

Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

 1. Blogunuza ziyaretçi çekmek istemez misiniz?
  Yemek Kulübüm; evinizde yapmış olduğunuz harika lezzetleri ve tariflerini paylaşabileceğiniz, yeni ve merak ettiğiniz tarifleri arayıp bulabileceğiniz, aynı zamanda sağlıklı beslenmek için en doğru ve en güvenilir bilgilere ulaşabileceğiniz yeni yemek tarifleri sitesidir. Yemek Kulübüm'de kendi blog sayfanızı oluşturarak günlük notlar tutabilir, blog yazıları yazıp sosyal ağlarda paylaşabilir, harika lezzette tariflerinizi paylaşarak, tariflerinize beğeni toplayabilir, püf noktaları paylaşabilir, arkadaşlarınızı ve diğer hünerli aşçıları ve yemeklerini takip edebilirsiniz.
  Diğer yemek sitelerinden farklı olarak tüm bu işlemleri yaparken Yemek Kulübüm'de Yemek Puan toplarsınız. Topladığınız Yemek Puanlarınızla dönem dönem yapılan yarışmalarda hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
  Yemek tarifi yüklerken tarifinize ait hazırlık aşamalarını gösteren 10 adet daha resim paylaşma imkanınız bulunmaktadır. Tarifinize eklemiş olduğunuz hazırlık aşaması resimleri, tarifiniz sitemizde yayınlanmaya başladıktan sonra tarif ana resminin hemen altında film şeridi şeklinde görülecektir. Bu resimleri sağa sola kaydırarak görebilirsiniz.
  Tüm bunların yanı sıra Yemek Kulübüm'de konusunda uzman Gıda Mühendisi ve Diyetisyenler tarafından hazırlanan; gıda güvenliği, sağlıklı beslenme, kilo kontrolü-diyet, gıda katkı maddeleri, gıda kaynaklı hastalıklar, mutfakta ve evde püf noktaları, pratik mutfak ölçüleri, doğru gıda alışverişi hakkında en doğru ve en güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca Yemek Kulübüm hesabınız üzerinden kendi yemek blogunuza ve sosyal ağlarınıza link vererek kişisel blogunuza ziyaretçi çekebilirsiniz.

  Yemek Kulübüm'de keyifli, eğlenceli ve bol hediyeli zamanlar geçirmeniz dileğiyle.
  Saygılarımızla,
  Yemek Kulübüm
  https://www.yemekkulubum.com

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken konu ile alakalı ve güzel Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum yapınız.

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Romanson Saat Fiyatları

Online Efektli Video Hazırlama Programı

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

Akla Zarar Kartlar Oyunu