Ameliyatsız Yüz Germe Seçenekleri

Kişinin kendisini daha iyi hissetmesi, içindeki ruh yaşını yüzüne de yansıtması için estetik en çok başvurulan yöntemlerden. Özellikle yüz bölgesi, insanların ilk intiba uyandırdığı, ayna karşısına geçtiğinde yüzleştiği en önemli bölgesidir. Zaman geçtikçe oluşan sarkmalar, kırışıklıklar ya da çökmeler kişiyi mutsuz edebilir. Aynı zamanda sadece estetik görünüm için bıçak altına yatmak da istenmeyebilir. Gelişen teknolojiyle birlikte artık estetikte ameliyatsız seçeneklerde artmakta. 


fokuslu ultrason ameliyatsız yüz germe de ise seçeneklerin artmasıyla değişkenlik göstermektedir.  Son dönemde, mükemmel bir görünüme ağrısız, acısız bir şekilde ulaşmak için kullanımı yayılan yüz germe seçeneği Fokuslu Ultrason olmaktadır.
Fokuslu Ultrason  Nedir, Yüz Germede Nasıl Kullanılır?
Ultrasound dalgalarının kullanılmasıyla, deri altının ısıtılması ve böylece kollajen üretiminin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir tedavi şeklidir. Herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan cildin sıkılaşmasını sağlayan bir yöntemdir. Zamanla oluşan yüzdeki sarkma ya da gevşemeler sonucu çizgilerin derinleşmesiyle oluşan kırışıkların giderilmesi için kullanılır. 30 ile 45 dk arasında uygulanan Ulthera, cildinizin altında bulunan bağ dokularını güçlendirerek gergin ve dinç bir cilde sahip olmanızı sağlar.
Ameliyatsız yüz germe tercihler arasında ilk sıralarda yer Fokuslu Ultrasonun uygulanış biçimi;
·         Epilasyon ve Lazer Merkezi ekibi olarak Medikal Estetik Hekimi Dr Mehmet Akgün’ün uygulama başlığını cildinize değdirerek, uygulama alanını ve de cilt yapınızla cilt altı dokularınızı belirler.
·         Ardından kullanılan cihazın, tıpkı ultrasonda olduğu gibi, cildinizin üzerinde dolaştırılması ve cildinizin 3 ile 4,5 mm civarında bir derinliğe termal ısının yayılması sağlanır.
·         Isının olması cilt yüzeyinize asla zarar vermez.
·         Cilt altına gönderilen ışınlar, cildin kollajen oluşumunu hızlandırır. Kolajen oluşumu cildinizi sıkılaştıracağı için zamanla sarkan ve kırışan bölgelerin gerilmesi gerçekleşir. Böylece ameliyatsız bir şekilde yüz germe etkisini yaşamış olursunuz.
Uygulamanın bitmesiyle günlük yaşama hemen dönmeniz sayesinde hem zamandan kazanmış olacaksınız hem de herhangi bir cerrahi müdahile olmadan estetik bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Daha detaylı bilgi almak ve uygulamayı denemek için tek yapmanız gereken Epilasyon ve Lazer Merkezi ekibimize ulaşmaktır. https://www.lazerepilasyonmerkez.net

Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Ramazan'da diş bakımınızı ihmal etmeyin

Türkiye’nin “Ter Kokusu ile İmtihanı”na Orhan Gencebay dokunuşu

FEST’le İtalya’nın her köşesi ayrı güzel!

Bülent Ortaçgil - Bu Su Hiç Durmaz

KADIKÖY’DE 19 MAYIS COŞKUSU