SEO Danışmanlığı Hizmeti Kimlerden Alınmalıdır?


Bir web siteniz var ve arama motorlarında ön sırada çıkmak istiyorsunuz, ama bu çalışmaları nasıl yapacağınızı ve kimlerden hizmet alacağınızı bilemiyorsanız, işte bu yazımız tamda sizi ilgilendiriyor. SEO Uzmanları ile iletişim kururken sormanız gereken sorular ve SEO danışmanlarının neler yaptığını anlatacağız.

SEO Danışmanlığı hangi ajanstan alınmalı?
Kurumsal ve bireysel kullanıcılar için seo danışmanlığı hizmeti veren birçok firma ve dijital pazarlama ajansı bulunmaktadır. Bir hizmet almadan önce size hizmet sunacak seo danışmanı hakkında neler biliyorsunuz öncelikle bu soruyu kendinize sormalısınız. Hizmeti sunacak kişi veya kurumlar bu alanda kaç yıldır hizmet vermektedir. Daha önce yaptığı çalışmalar hakkında sitesinde bilgiler sunmuş mu?, Referanslarını sizlerle açık olarak paylaşıyor mu? Bu konulara çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Piyasada seo paketleri diye ucuz ve arama motorlarının kalite yönergelerine aykırı olarak yapılan bir çok seo paketi bulunmaktadır. Öncelikle seo paketleri satan kişilerle, seo uzmanlarını ve seo ajanslarını karıştırmamanız gerekmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?
Kurumsal firmalar seo danışmanı seçerken çok seçici olmak zorundadırlar. Bu alanda daha önce bir çok kurumsal firma ile çalışmış ve başarısını her türlü sosyal medya kanallarında ve sitesinde ıspatlamış kurumsal seo danışmanlarını tercih ederler. Firmaların bu süreç içerisinde kurumsal olarak hizmet sunacak ajanstan isteyeceği bazı belgeler bulunmaktadır. Öncelikle ticaret sicil numarasını, resmi işletme adresini, fatura bilgilerini istemeleri gerekmektedir. Çalışmalar için iki taraflı sözleşme imzalanması da önemlidir. Hizmet veren firmalar sizlere sizi şu kadar sürede şu sıraya bırakacağız gibi gereksiz vaatlerde bulunuyorlar ise kesinlikle bu tarz firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Sıra garantisi diye bir kavramın olmadığı ve bu garantiyi sizlere sunan firmaları tercih etmemenizde fayda var. Eğer sizde uzun yıllar seo alanında başarısını ispatlamış kaliteli bir seo uzmanı arıyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Çalışmalarımızı yaparken her zaman bir önceki aydan daha iyi bir konumda olacağınızı bilmenizi isteriz. Tüm çalışmalarımız tamamen organik yani doğal seo çalışmalarıdır ve bünyemizde 8 seo uzmanı bulunmaktadır. Bizi tercih etmeniz için en iyi neden biz 8 yıldan uzun süredir kurumsal seo danışmanlığı hizmeti sunan bir firmamız olmamızdır.
Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Ramazan'da diş bakımınızı ihmal etmeyin

Türkiye’nin “Ter Kokusu ile İmtihanı”na Orhan Gencebay dokunuşu

FEST’le İtalya’nın her köşesi ayrı güzel!

Bülent Ortaçgil - Bu Su Hiç Durmaz

KADIKÖY’DE 19 MAYIS COŞKUSU