Ailece Avrupa Turu Planımız - Interbus


Bizler diğer milletlere göre daha çok çalışan ve yorucu bir iş hayatlarına sahip olan kişileriz. Birçoğumuz bütün bir yıl çalışıp yıl sonunda yapacağımız tatilin hayalini kurarız. Bu tatil için bazılarımız deniz, güneş ve kum içeren bir yaz tatili hayal ederken, bazılarımız ise kar, şömine ve yağmur hayali kurar.

2016 yılının eylül ayında ailece aldığımız bir karar neticesinde Avrupa Turu planı yaptık. Bunda çocukların etkisi büyük oldu. Biz de sıradan bir tatil yapıp, yeni yerler görmeden, yeni şeyler keşfetmeden sadece dinlenmekten ibaret olan bir tatil istemiyorduk. Hal böyle olunca ortak bir kararla Avrupa Turu seçeneği galip geldi.

Bu konuda en büyük iş anne ve baba olarak bizlere düşüyor. Tatil için bütçe ayrılması, tatil hazırlıkları için alış-veriş, pasaport, vize işlemleri derken yapılacak hazırlıklar listesi de oldukça uzadı. Bu durumda iş bölümü yapmak en doğrusu olacaktı.

Avrupa Tatili İçin İş Bölümü Yaptık!
Evin annesine tatil için gerekli şeylerin alış verişi, baba olarak bana tatil bütçesinin ayarlanması ve Avrupa Turu için tercih edilecek şirketin araştırılması kaldı. Çocuklar zaten iş bölümünün en zevkli kısmını aldılar. Kendilerine tatil alış-verişi için ayrılan bütçe ile gezip gördükleri yerlerde alacaklarının listesini yapmaya başladılar bile.

Bana düşen bütçe ayarlama işini, biraz birikimlerden biraz önümüzdeki ayların masraflarından kısıp ayarlamayı başardım. İşin zor kısmı Avrupa Turu için hangi tur şirketini tercih etmemiz gerektiğiydi.

Avrupa Turu için Hangi Tur Şirketi Tercih Edilmelidir?
İnternette araştırma yapmadan önce yakın çevremde araştırma yapmayı severim. Hem daha organik bilgilere ulaşabiliyorsunuz hem de birebir deneyimlerden doğan veriler elde edebiliyorsunuz.
Etrafımızda daha önce Avrupa Turuna tur şirketi ile gitmiş birilerini bulamadık. İş İnternette yapacağım araştırmaya kalmıştı.

Arama motorlarında Avrupa Turu, Avrupa Tur Şirketi, 
Yurtdışı Turlar şeklinde anahtar kelimeler kullanarak aramalar yaptım. Arama sonuçlarında çıkan tur şirketlerinin özelliklerini not alıp en uygun şirketi bulmaya çalıştım. Bu araştırmalarım sonucunda INTERBUS isimli bir tur şirketini keşfettim. İlk başta sıradan bir tur şirketi gibi görünse de sağladıkları imkanları ve tur kalitesini görünce diğer tur şirketlerinden çok daha farklı bir hizmet sunduklarını gördüm.
18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu
Interbus ile yapılacak Avrupa Turu Fiyatları ile diğer tur şirketlerinin organize ettiği tur fiyatlarını mukayese ettiğimde Interbus fiyatlarının daha az maliyetli olduğunu gördüm. Konaklama, ulaşım ve yurtdışı çıkış harcı dahil fiyat olan 1190 Euro'ya tam 18 Ülke 27 şehir gezip, görme imkanına sahip oluyorsunuz.

İncelemek veya başvuru yapmak isteyenler için : www.interbustur.com
Otobüsle Avrupa Turu diğer seyahat seçeneklerine göre daha makuldür. Çünkü günümüz teknolojisi ile donatılmış otobüsler çok rahat seyahat etmemize olanak sağlamaktadır. Otobüs ile Avrupa Turu bizim tercihimizdi ve Interbus bunu da bize sağlıyordu.

Tur süresi boyunca powerbank ve seyahat kiti ile yolculuk esnasında ihtiyacımız olacak her şey elimizin altında bulunacak. Biz bugün itibari ile başvurumuzu gerçekleştirip, 2017 yılında unutulmaz bir Avrupa Turu yapacağız.

Interbus Avantajları Nelerdir?
Birazda Interbus'un sağladığı avantajlardan bahsedelim.
 • Bugüne kadar binlerce kişi Interbus ile Avrupa Turuna katıldı ve katılımcıların yorumlarına baktığımızda memnuniyet seviyesi oldukça yüksek.
 • Diğer Avrupa Turu organize eden şirketlere göre fiyat performans açısından daha mantıklı.
 • Otobüs ile Avrupa Turu fikri bir otobüs dolusu yeni insanla tanışma düşüncesi bile heyecan yaratıyor.
 • Diğer tur şirketlerinin organize ettiği turlara göre çok daha fazla ülke ve çok daha fazla Avrupa Şehri görme imkanı sunuyor.
 • Ödediğiniz tur ücretinin üzerine ekstra ek masraflar veya ücretler yok.
 • Otobüsle Avrupa Turu konseptini ülkemize kazandıran deneyimli bir ekip tur programını hazırlıyor, size eşlik ediyor ve önerilerde bulunuyor.
 • Rota planı belli olduğu için gezilip, görülecek yerleri planlı bir şekilde gezebiliyorsunuz.
Interbus Avrupa Turu'na Katılmak İçin Yapılması Gerekenler Neler?
Öncelikle hangi tarihler arasında organize edilen tura katılmak istediğinizi belirleyip www.interbustur.com/basvuru linki üzerinden başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurup başvurduktan sonra Interbus ekibi sizi yapmanız gerekenler konusunda adım adım bilgilendiriyor ve yardımcı oluyor. Pasaport ve vize işlemleri ile ilgili yapmanız gerekenler konusunda sizi bilgilendirirken süreç boyunca da her türlü sorunuza cevap veriyorlar.

Otobüsle Avrupa Turu kulağa bir otobüs dolusu insanla birlikte gezmek gibi gelebilir ancak öyle değildir. Otobüs ile gezilecek yere gidildiğinde size özel serbest zaman verilmektedir ve bu serbest zaman içerisinde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Güvenilir bir Avrupa Turu için biz ailece Interbus'u tercih ettik ve bu planımızı sizlerle paylaştık.

Daha önce Avrupa Turuna katıldıysanız veya katılmayı düşünüyorsanız yorum yaparak bu içeriğe katkıda bulunabilirsiniz.

İyi Bloglamalar
Profesyonel Blogger
Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

 1. Bizimde bir Avrupa turu planımız var. İnterbus'u inceledim imkanları güzele benziyor. Bilgilendirici bu yazı için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar bizde nişanlımla balayı'nı yurt dışında geçirmek istiyoruz ve hiç bir şeyle uğraşmayalım tarihi ve gezeceğimz yerler tur şirketlerinin sağlayacağını düşünüyoruz interbus tercih edeceğimiz bi tur şirketi neden olmasın.

  YanıtlaSil
 3. Kişi başı 1190 Euro çok pahalı ya...

  YanıtlaSil
 4. Reklam icin ne kadar aldin 😀

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken konu ile alakalı ve güzel Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum yapınız.

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

LovePlanet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Romanson Saat Fiyatları

Online Efektli Video Hazırlama Programı

Yetişkinlerde Ateş Nasıl Düşürülür?

Akla Zarar Kartlar Oyunu