Webtures’ten Faydalı Bir Kaynak: Search Console Rehberi

SEO ajansı Webtures, web tasarımı ve SEO ile ilgilenenlere özel faydalı bir e-kitap yayınladı: Search Console Rehberi
Webmaster Tools yani yeni adıyla Search Console paneli hakkında SEO ya da web tasarım ile ilgilenen herkesin hemen hemen biraz bilgisi vardır. Peki ya bu paneldeki araçları kullanmayı ne kadar iyi biliyorsunuz?
Türkiye’nin en iyi SEO ajanslarından birisi olan Webtures’te SEO Uzmanı olarak çalışan Atalay Sıdar tarafından hazırlanan Search Console Rehberi bu anlamda size yol haritası olacak nitelikte. Google ve web masterlar arasındaki iletişimin sağlandığı en büyük platform olan Webmaster Tools Rehberi tüm internet kullanıcılarının web sitelerinde yaşadıkları problemleri çözmek adına uzun süren çabalar sonucunda hazırlanmış. Bu e-kitap, web dünyasını meydana getiren temel dilleri ve teknikleri profesyonel düzeyde anlatan benzersiz bir kaynaktır.
Milenyum çağı ile birlikte hayatımıza yerleşen web dünyasını daha yakından tanımak ve iyi bir web master olmak isteyen herkesin okuması gereken bu kitapta, web alemi ile ilgili birçok ipucuna ulaşabilirsiniz. Kitap içerisinde; tarama hatalarının ne anlama geldiğini ve bu hatalardan nasıl kurtulabileceğinizi, web siteniz ile ilgili manuel spam olup olmadığını ve tümgüvenlik zafiyetlerinin kontrolünü, hızlı indeks ve Google gibi getir özelliğinin detaylarını ve daha birçok aracın nasıl kullanıldığını detayları ile öğrenebilirsiniz.
Search Console (Web Master Tools) Rehberine şuradan ulaşabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Ramazan'da diş bakımınızı ihmal etmeyin

Türkiye’nin “Ter Kokusu ile İmtihanı”na Orhan Gencebay dokunuşu

FEST’le İtalya’nın her köşesi ayrı güzel!

Bülent Ortaçgil - Bu Su Hiç Durmaz

KADIKÖY’DE 19 MAYIS COŞKUSU