Yılbaşı Hediye için Hediye Önerisi!

Kravat
Yılbaşında sevdiklerimize yeni yılın gelmesi ile birlikte hediyeler almak isteriz, onların yeni yıla mutlu bir şekilde yüzlerindeki tebessümü görerek girmek isteriz.

Belki de işin çetrefilli kısmı da bu noktada başlıyordur. Hediye almaya karar vermek hem kolay hem de güzel iken ne hediye alacağımıza karar vermekte bir o kadar zordur.

Bir kız arkadaşımın sevgilisine yılbaşında ne hediye alacağına karar verememesi ve ''sen erkeksin, sana ne hediye alınmasını istersin'' diye sorması üzerine bildiğiniz hediye diyarlarında gezinmeye başladım. Alacağımız hediyeyi internetten alacaktık ve çok pahalı bir şey olmamalıydı, bütçemiz kısıtlı ama zamanımız vardı. İşte bu doneler ile birlikte internette ki alış-veriş sitelerinde gezinmeye başladık.

Kış mevsimi olduğu için önce atkı, bere tipi şeyler düşündük ama kullanacak kişinin bu tür aksesuarları sevmediğini öğrenince başka seçeneklere yöneldik.

Akla en mantıklı gelen kravat ve kravat iğnesi seçenekleriydi. Bu seçeneğe yuğunlaştıktan sonra nasıl bir kravat alacağımıza karar vermek kalıyordu, o kadar çok kravat çeşidi vardı ki, kravat seçmek bu kadar zor olacağı aklımıza gelmezdi.

Dar, ince, geniş ve daha bir çok çeşidi ile aklımız tamamen karıştı. Daha derli toplu kravat satışı yapan sitelere yöneldik ve sadece kravat ile iştigal olan bir siteyi tercih ettikten sonra, desenlere göre, modellere göre kararımızı verdik.

Devamlı koyu renk takım elbise giyen esas oğlanımıza kırmızı içinde küçük beyaz kare desenleri olan ince bir daha doğru tabir ile slim fit bir kravat aldık.

Aldığımız kravatı arkadaşım, sevgilisine yılbaşı gecesi verecek, maalesef hediyeyi açtıktan sonra beğenip/beğenmeme anını yüzündeki ifadeden anlayamayacağım çünkü o akşam onlar başka bir mekan da ben başka bir mekan da olacağım.

Ama sıkı sıkı tembih ettim arkadaşıma, memnun kalıp kalmadığını mutlaka yüzündeki ilk ifadeden anlamaya çalış dedim.

Bakalım, yılbaşı tatilimizden sonra iş başı yapınca aldığımız hediye kravat ile ilgili esas oğlanımızın beğenip beğenmediğini öğreneceğiz.

Eğer erkek arkadaşınıza, erkek kardeşinize, abinize, sevgilinize, oğlunuza bir yılbaşı hediyesi almayı düşünüyor ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız, kravat seçeneğini mutlaka göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Kravat bir erkeğin asla hayır diyemeyeceği ve mutlaka ihtiyacı olan bir aksesuardır.Yorum yapma şeklinizi seçiniz: yada

Yorumlar

 1. Whaff ile Para Kazanma
  Arkadaşlar cep telefonunuzdan para kazanmak istiyorsanız sizlere şiddetle bu uygulamayı tavsiye ediyorum . Normal olarak 0$ ile başlıyorsunuz ama bizim size vereceğimiz invite kodu ile belirli bir miktarda ve bonuslu bir şekilde başlayacaksınız.Bunun nedeni ise özel ref koduna sahip olmamız . Sizlerle bunu paylaşarak daha fazla para kazanmanızı ve hızlı para kazanmanızı istiyoruz . kod:ER34906

  Uygulamayı direkt olarak şu adresten veya telefonunuzdan play store aracılığı ile indirebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whaff.whaff&hl=tr

  Whaff Nasıl Kullanılır ?
  Uygulamayı indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamayı açıp sağ üstten Login yazan yere tıklıyorsunuz. Karşınıza facebook ile bağlanma penceresi geliyor gerekli işlemleri yaparak otomatik üye oluyorsunuz. Hemen ardından ufak bir pencerede sizden invite kodu girmenizi istiyor işte oradada bizim size vereceğimiz kod devreye giriyor . (Kod konunun altındadır.) Kodumuzuda girdikten sonra direkt olarak belirli bir ücret geliyor hesabınıza ve bundan sonra indereceğiniz her oyunda daha fazla para geliyor .

  Whaff’taki Parayı Nasıl Çekerim ?
  Evet arkadaşlar bu bölümü sonradan ekledik. Whaffta 10 dolar yaptıktan sonra size farklı platformlarda para alma imkanı sağlıyor. İşte sırasıyla ;

  1-Xbox Live ‘da hediye kartı

  2-PlaystationStore’da hediye kartı

  3-Amazonda hediye kartı

  4-Google Play’de hediye kartı

  5-Steam’de hediye kartı

  6-Facebook’da hediye kartı

  7-iTunnes’De hediye kartı

  8-Paypal(ufak bir kesinti ile direk parayı atıyorlar)

  INVITE CODE :ER34906

  (Dip not : site sahibi arkadas senide bekleriz eger kullanmiyorsan. ) guzel siteniz var .

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken konu ile alakalı ve güzel Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum yapınız.

Profesyonel Blogger'da bu hafta en çok okunan 5 içeriğe de göz atmak ister misiniz?

Ramazan'da diş bakımınızı ihmal etmeyin

Türkiye’nin “Ter Kokusu ile İmtihanı”na Orhan Gencebay dokunuşu

FEST’le İtalya’nın her köşesi ayrı güzel!

Bülent Ortaçgil - Bu Su Hiç Durmaz

KADIKÖY’DE 19 MAYIS COŞKUSU